13 nieuwe handbaltrainers bij SDOL in Luttenberg.


Afgelopen najaar hebben 13 meiden uit Luttenberg deelgenomen aan de Handbaltrainer 1 cursus. In Luttenberg volgden ze onder leiding van Frits van der Vegt deze cursus van 3 dagdelen. Woensdagavond 4 december 2013 ontvingen zij allemaal hun certificaat.

Om even Frits te citeren: een vereniging in de regio was trots dat zij 25 deelnemers hadden voor de HT1 cursus, wel kwamen deze deelnemers van 5 verschillende verenigingen. Hoe uniek is het dan dat in Luttenberg maar liefst 13 meiden van dezelfde vereniging dit hebben gedaan. We hopen dat zij met deze opgedane kennis een mooie basis hebben gelegd voor het begeleiden en trainen van de handbaljeugd en hopelijk nog jaren veel voor de vereniging kunnen betekenen.

Meiden proficiat!!

Bovenste rij: Lotte Brinkhof, Jeske Vloedgraven, Lichel Jansman, Angela Oortwijn, Frits van der Vegt, Romy Koenjer, Milou Oosterlaar, Liset Rosenkamp, Iris Koenjer en Iris Brinkhof.

Onderste rij: Moniek Kogelman, Lincy Oortwijn, Meike Dijkman en Sharline van Breen.