Zaterdag 22 maart KAMPIOENSWEDSTRIJD A1!


Noteer in uw agenda: Zaterdag 22 maart KAMPIOENSWEDSTRIJD A1! Om 17:45 uur in het altijd stralende Luttenberg

Want jawel, na 17 wedstrijden, meerdere traktaties en teamfeesten verder, mogen wij jullie vertellen dat wij aankomende zaterdag onze kampioenswedstrijd op de agenda hebben staan! We willen natuurlijk niets liever dan dit mooie mooie mooie seizoen afsluiten met een kampioenschap en bovendien: hoe mooi zou het zijn om thuis onze overwinningsdansjes te kunnen showen? 

Maar dan zijn we wel jullie hulp nodig! Er staat ons namelijk de 22ste een leuke, pittige tegenstander te wachten: Dalfsen A1. Dus komt u allen, zaterdag 22 maart om 17:45 uur naar Luttenberg, dan zullen wij er alles aan doen om er een mooie wedstrijd van te maken en zo hopelijk het kampioenschap binnen te slepen!
 
Hopelijk tot dan!
Groetjes A1