Aanstaande zondagmorgen niets te doen??


“Morgen Hoogerheyne!!!!!!”

We roepen iedereen die SDOL een warm hart toe draagt af te reizen naar Heino.

Hier wordt namelijk de alles beslissende laatste wedstrijd van dit seizoen gespeeld:  HHZD / Oortwijn DS 1 – SDOL DS 1

In de eerste klasse hebben onze dames de laatste strohalm gepakt om degradatie te voorkomen. In een bom volle sporthal de Achterberg, en in een  spannende en zwaar bevochten wedstrijd wisten ze afgelopen zaterdagavond  thuis CVO super knap te verslaan met 16-15!! Dit kwam mede tot stand door ons trouwe publiek en de prima instelling van de meiden.

Verlies of gelijkspel betekende immers voor de dames automatisch directe degradatie. Bij winst a.s.  zondag hebben de dames nog kans op handhaving. Dus kan SDOL zich opmaken voor wederom een zwaar bevochten wedstrijd en kan alle steun gebruiken om zich te handhaven in de eerste klasse.

Dus: 30 mrt 11:20 uur
HHZD/Oortwijn Heino DS1 - SDOL DS1
Sporthal Hoogerheyne

Laat ook voor de laatste keer dit seizoen onze dames niet in de steek. 

De handbalcie