trainingstijden handbal


overzicht van begeleiders en trainingsdagen en -tijden

Ds1 Begeleiding Trainers Trainingstijden  
  Nico Einhaus Nico Einhaus di 19.00-21.30  
  Marie-José Nijenkamp   do 20.30-22.00  
  Guus Tijs      
  Koen Tijs      
         
Ds2 Begeleiding Trainers Trainingstijden  
  vacant Nico Einhaus (do) ma 20.00-21.00  
    Joanne Pelgrim (ma) do 20.30-22.00  
         
Ds3 Begeleiding Trainers Trainingstijden  
  vacant Joanne Pelgrim (ma) ma 20.00-21.00  
    Riky Kroeze ? wo 19.00-20.00  
         
Recr Begeleiding Trainers Trainingstijden  
  Yvonne Mars Riky Kroeze ? wo 19.00-20.00  
         
Jeugd        
         
A1   Leiders Trainers trainingstijd
Elise Alferink Martin Alferink (coach) Martin Alferink di 19-20.30u
Pien Alferink Joanne Pelgrim (coach) Nico Einhaus (di) vrij 20.30-21.30
Nicole Bons Gernita Bons    
Meike Dijkman      
Moniek Kogelman      
Angela Oortwijn      
Lincy Oortwijn      
Eline Pelgrim      
Liset Rosenkamp      
Lynn Rozendal      
Sharon Spoolder      
         
A2   Leiders Trainers trainingstijd
Sharline Breen, van Ben Ramaaker Linda Bons (ma) ma 18.45-20.00
Lichel Jansman René van Breen (deels) Ben Ramaaker (vrij) vrij 20.30-21.30
Iris Koenjer vacant    
Romy Koenjer      
Lian Kogelman      
Milou Oosterlaar      
Eline Ramaaker      
Danique Reimert      
Amy Rozendal      
Yvette Zwijnenberg      
         
B1   Leiders Trainers trainingstijd
Anne Alferink Ronald Maasman (coach) Ronald Maasman di 17.45-19.00
Lise v/d Berg Monique van den Berg Leonie Alferink do 18.15-19.30
Marleen Campmans   Maureen Korstee  
Eline Kogelman   Dominique Heuven  
Marit Kruiper      
Inge Lugtenberg      
Danouk Oortwijn      
Marilayne Tijs      
Marielle Verhoef      
Jeske Vloedgraven      
Maud Wierike      
         
B2   Leiders Trainers trainingstijd
Rianne Bennink Dominique Heuven Ronald Maasman di 17.45-19.00
Lotte Brinkhof Maureen Kortstee Leonie Alferink do 18.15-19.30
Fleur Dijkman   Maureen Korstee  
Coco ten Have   Dominique Heuven  
Julia Jansen Holleboom      
Manouk Jansman      
Roos Kortstee      
Roméé Oortwijn      
Lisa Oosterlaar      
Isa Veltmaat      
Lisa Willemsen      
         
C1   Leiders Trainers trainingstijd
Helen van den Berg Elly Rosenkamp (coach) Elly Rosenkamp ma 18.00-19.00
Dion Groote Schaarsberg Antonet Otten Antonet Otten wo 18.00-19.00
Iris Holtmaat   Lisanne Nijenkamp  
Nine Kruiper   Amy Kogelman  
Jodie Nijenkamp      
Celine Otten      
Julia Ramaaker      
Damiane Reimert      
Celine Rosenkamp      
Gaby Verweij      
         
C2   Leiders Trainers trainingstijd
Milou Besten vacant Elly Rosenkamp ma 18.00-19.00
Sanne Boksebeld Angela Oortwijn Antonet Otten wo 18.00-19.00
Sveva Endeman   Lisanne Nijenkamp  
Emy Hogeman   Amy Kogelman  
Floor Jansman      
Noa Kappert      
Elza Vrielink      
Lyan Wellinkvoorde      
Indy Wieferink      
         
C3   Leiders Trainers trainingstijd
Laurie Alferink Mirja Alferink vacant ma 17.00-1800 ?
Emy Boksebeld Milou Oosterlaar Milou Oosterlaar (vk. ma) do 17.00-18.00 ?
Lotte Dute Lichel Jansman Lichel Jansman (vk. ma)  
Sanne Grefelman Renate Grefelman Monique van den Berg (1x)  
Lynn Kleine Toereers      
Yael Mollink      
Mirthe Schotman      
Arijanne Tibben      
Eline Tielbeke      
         
D1   Leiders Trainers trainingstijd
Silke Beuwer Jolanda Wellinkvoorde Irma Schoorlemmer ma 17.00-1800 ?
Isa Broeke Irma Schoorlemmer vacant? do 17.00-18.00 ?
Aniek Grefelman Bernadette Heuven Monique van den Berg (1x)  
Diede Heuven      
Lisa Hoonhorst      
Cille Lommers      
Kim Paalman      
Iris Schoorlemmer      
Sita Tielbeke      
Lauren Wellinkvoorde      
         
E1   Leiders Trainers trainingstijd
Ayla Bendijk Romy Koenjer Jacqueline Veldkamp di 15.45-16.45
Elise Campmans Iris Brinkhof Angela Lugtenberg  
Danique Dijkman Iris Koenjer    
Lisa Jansman Jacqueline Veldkamp    
Bo Koerkamp Tonnie Schotman    
Liv Koerkamp      
Enola Reimert      
Amy Schotman      
         
F1   Leiders Trainers trainingstijd
Zaira Bendijk,  Jetske Vloedgraven Jacqueline Veldkamp di 15.45-16.45
Eva Bosch Lotte Brinkhof Angela Lugtenberg  
Laura Schiphorst Ursula Schiphorst    
Linde Temmink      
Tess Temmink      
         
         
F2   Leiders Trainers trainingstijd
Lisa Dijke, van Kim Nijenhuis Jacqueline Veldkamp di 15.45-16.45
Melissa Eshuis Lincy Oortwijn Angela Lugtenberg  
Lies Holtmaat      
Melle Nijenhuis      
Debby Haarman      
Zoë Mars      
         
H (Basissport en bewegen) Leiders Trainers trainingstijd
    Cindy Hobert Cindy Hobert vr 13.30-14.30
    Lenie Kroeze Lenie Kroeze