Vraag een handbal-spreekbeurtpakket aan


Vind jij het leuk om je spreekbeurt over handbal te houden? Dan hebben we goed nieuws! Met het handbal-spreekbeurtpakket kun je een leuke spreekbeurt houden voor je klasgenootjes.

In dat pakket zit een mooie poster met een handbalveld en een actiefoto van een speler of speelster uit het Nederlands team! Ook krijg je stickers voor alle klasgenootjes, een spelregelflyer, een sleutelhanger en een aantal uitnodigingskaartjes om de kinderen uit je klas een keertje te laten meetrainen bij jouw club.

Lijkt je dit leuk?? Vraag dan nu je spreekbeurtpakket aan op http://www.handbal.nl/jeugd/kidscorner/spreekbeurtpakket/ en zorg ervoor dat je alles over handbal kunt vertellen! Op de website www.handbal.nl vind je ook een leuke PowerPoint presentatie die je misschien nog extra kan inzetten en nog meer informatie zoals de geschiedenis van handbal, filmpjes en nog heel veel meer om het nóg leuker te maken.