Verlies B1 tegen Voorwaarts


Zaterdagavond 20 februari de thuiswedstrijd tegen Voorwaarts. De vorige twee ontmoetingen waren in de laatste secondes van de wedstrijd in een overwinning geëindigd. Alleen hadden we toen een volledig fitte selectie. Dat was nu alles behalve zo. Zonder de geblesseerde Anne, Marleen en Jeske maar met Marielle, Manouk en Damiane begonnen we aan de wedstrijd om plaats zes.

Vanaf het begin van de wedstrijd bleek Voorwaarts wat scherper en feller op de bal dan SDOL. Met mooie doelpunten van Inge en Roos kon SDOL lang in de eerste helft bijblijven. Door meerdere foute afspeelpassen en niet teruglopen met de tegenstander kwam Voorwaarts voor rust op een grotere voorsprong. Na mooie doelpunten van Danouk en Marit bleef de achterstand beperkt tot 5. Ruststand 9-14. In de vorige wedstrijden waren we steeds instaat om een achterstand om te draaien en in de laatste minuten de wedstrijd naar ons toe te trekken. Ondanks goeie inspanningen van Lise en wederom Inge kon de achterstand die in de eerste helft was opgedaan niet meer ongedaan gemaakt worden. Helaas gingen de punten en de zesde plaats op de ranglijst naar Twello. We staan nu gelijk in punten en ergens gedurende de rest van het seizoen moeten we punten zien te sprokkelen kan ons nog een plaatsje doen stijgen. Helaas moeten we alleen nog tegen de absolute topteams uit de competitie. 

Aankomend weekend vrij en begin Maart wacht de uitwedstrijd bij E&O in Emmen.

Groetjes de B1