SDOL handbal kijkt over de grens


Er werd al weken vol enthousiasme over gesproken en aankomend weekend is het dan eindelijk zo ver; vier handbalteams (A1, B1, B2 en C1) gaan meedoen met het internationale handbaltoernooi in Denemarken.

Inmiddels is het toernooi ‘Kolding Kempa Cup’ een van de grootste internationale handbaltoernooien. In de plaats Kolding praten mensen over niets anders dan handbal. De handbalvereniging ‘Kolding IF’ sleept ook geregeld nationale titels in de wacht. Nu is het aan SDOL om een internationale titel in de wacht te slepen. De dames hebben zich al ruimschoots ingezet door verschillende acties te organiseren om geld in te zamelen. Aan hun inzet zal het dus niet liggen.

Aanstaande vrijdag stappen de handbalsters met leidsters en coaches in een mega-bus richting het noorden van Europa. Een heel avontuur! We hopen dat het voor iedereen een geweldige ervaring wordt waar mooi op terug gekeken kan worden.