Jeugdtoernooi F3 in Luttenberg


Daar was hij dan eindelijk, ons eerste officiële toernooitje als F3. Voor iedereen was het even wennen aan elkaar, ook voor de leidsters Anouk en Silvia. Maar we hadden er allemaal zin in en gingen gezellig beginnen.

Eerst maar eens begroeten, hoe gaat dat ook alweer: yel yel yel wij zijn van SDOL! En toen konden we lekker gaan rennen, gooien, stuiteren verdedigen en niet te vergeten keepen! Dat was nog wel eens lastig soms, en aanvallen en snel terug om iemand in het doel te krijgen.
Maar goed dat komt ook zeker nog goed, we hebben niet voor niets training van Jacqueline. Ook daar hebben we het samen naar de zin. Na 2 “officieel” verloren wedstrijdjes tegen Kwiek gaan we weer met volle zin naar de volgende toernooitjes toe.

Als jullie het leuk vinden, kom ons rustig aanmoedigen !!

Zie hierbij de leuke foto’s van ons team

Groetjes Anouk en Silvia en alle meisjes van F3