Jeugdtoernooi handbal F2 in Broekland


Nadat we 2 weken geleden ons eerste toernooi hadden gespeeld in Luttenberg, mochten we vandaag naar Broekland. In de kleedkamer onze mooie tenues aandoen, en nog even het begroeten en de Yell oefenen, en toen konden we beginnen.

We moesten 4 wedstrijdjes spelen..

Aanvallen, overgooien, op doel gooien en snel weer terug rennen….best lastig en vermoeiend allemaal nog, wat wel was te merken in het 3e wedstrijdje. Maar wat was het toen extra leuk dat we de 4e wedstrijd tegen SDOL  F3 moesten spelen. Even een hesje aan, anders weet je niet naar wie je moet gooien…en beginnen. We waren allemaal weer erg fanatiek, want we wilden natuurlijk allemaal een doelpunt maken!!

Het was een leuke ochtend, en we hebben al weer zin in het volgende toernooi!

Foto's: