Geslaagde handbaldag SDOL


Dinsdag hebben 57 meiden uit Luttenberg meegedaan met de handbaldag van SDOL!

Na een super warming-up op muziek door Marloes van Topfit Salland zijn we gestart met de spelletjes. De meiden hebben verschillende oefeningen gedaan op het gebied van evenwicht, balvaardigheid en spelregels. Soms koste een oefening wat moeite, maar iedereen deed het toch maar mooi!
Na het eten van een aantal heerlijke pannenkoeken, ouders bedankt voor het bakken, stonden voor de oudste jeugd verschillende wedstrijdjes op het programma. De jongste jeugd heeft teamspelletjes gedaan en ook een wedstrijdje gespeeld.
De dag werd natuurlijk weer afgesloten met een paar potjes apenkooi!
Na het krijgen van een certificaat en wat lekkers ging iedereen moe maar voldaan naar huis.

 

Iedereen bedankt voor de gezelligheid!

Foto's: