CHS Handbalweek 2016 in Luttenberg


Tussen Kerst en Oud en Nieuw wordt ieder jaar de CHS Handbalweek georganiseerd. Tijdens deze week zijn er diverse handbalclinics, trainerscursussen en wedstrijden georganiseerd. Voor het volledige programma zie: www.chsraalte.nl. Naast Nederlandse teams (Oranje) zijn er ook teams uit Slowakije, Denemarken, Polen en België aanwezig. Lees verder voor meer informatie.

Ook worden er op dinsdag, woensdag en donderdag toernooien georganiseerd, waarbij naast verschillende handbalscholen uit Nederland ook Randers uit Denemarken en SEW uit Noord-Holland meedoet. Deze toernooien worden allemaal gespeeld in de sporthal van Luttenberg.

Bijgaand het volledige programma.
Wilt u dus jeugdhandbal op wat hoger niveau zien, kom dan allemaal dinsdag de 27e, woensdag de 28e of donderdag de 29e kijken in Sporthal de Achterberg.

Op vrijdag 30 december speelt onze D1 in de Rohdahal ook nog een trial met Wijhe D2 en het E-team van de handbalschool uit Raalte.

Volledige programma: