Handbaltraining van juf Sharina


Afgelopen maandag hebben wij, C1 en D1, training gehad van juf Sharina. Sharina van Dort is juf van groep 8 en is zelf ook altijd fanatiek handbalster geweest. Ze heeft zelfs in het Nederlands team gespeeld!! Dus we kunnen vast heel veel van haar leren... 28 februari 2017... eindelijk was het zover.

We zijn begonnen met een warming up en daarna hebben diverse handbaloefeningen gedaan. Zie hieronder een voorbeeld:

We hadden drie obstakels om op doel te schieten:

1. een kast met twee pionnen erop, dat waren verdedigers.  We moesten van een bank afspringen, de nul-pas en een pas opzij, zodat we langs de verdedigers konden komen.

2. één voet in de hoepel, daarna één voet op de step en dan de laatste voet op de bank. Het ging er hier om dat je zo hoog mogelijk moest springen en dus zo dicht mogelijk bij de bank weer terecht moest komen.

3. er lagen drie matjes achter elkaar. Op elke mat één voet, zodat je een loopschot kunt maken.

 

We vonden het allemaal ontzettend leuk dat juf dit voor ons wilde doen. Niet alleen wij hebben veel geleerd, maar ook Riky en Jaqueline waren super enthousiast!

SHARINA BEDANKT!

Groetjes de meiden van D1 en C1

Foto van de dames:

En twee filmpjes: