Handbal SDOL F2 - LHC F4


Afgelopen zaterdag werd al vroeg de wedstrijd tegen LHC gespeeld. Om half 10 was iedereen aanwezig en wordt er in de kleedkamer volop gekletst en gegrapt met elkaar. Een gezellige boel! Lees snel verder.

In de zaal  worden de dames al wat serieuzer en beginnen ze met warm lopen. Iedereen mag om de beurt bedenken op welke manier we warm lopen, hakken billen, armen draaien... Als laatste mag de leidster kiezen en jawel hoor.... SPRINTJE naar de overkant en weer terug!!!! Nog even met de bal op het doel schieten en dan horen we het fluitje, de wedstrijd gaat beginnen. 

Ondanks dat LHC heel goed haar best doet, winnen we verdiend met 11-0

Tijdens de wedstrijd kregen de meiden als opdracht mee om heel goed samen te spelen, kijken wie er vrij staat.  Dit hebben ze dan ook heel goed uitgevoerd. LHC had zelfs nog een zesde speelster in het veld staan, maar ook dat was een makkie voor onze meiden. Top gespeeld!!

Na het eindsignaal sluiten we af met de shoot out.

 

In de kleedkamer eindigen we, waar we ook mee zijn begonnen..... Kletsen en grappen. 

 

Groetjes F2