De jeugd heeft de toekomst!


Dat geldt ook voor onze mooie vereniging SDOL! Belangrijk is dat de jeugd zich ook laat zien, plezier en samenwerking zijn daarbij de belangrijkste kernwaarden in onze ogen. Handbalteam SDOL F3 zette zich afgelopen seizoen in dat kader wekelijks op de kaart onder de bezielende leiding van de coaches en trainers.

De meiden zijn tot op het bot gemotiveerd, zeker wanneer coaches Bart en Sharon ook nog eens traktaties in het vooruitzicht stellen bij goed samenspel, plezier en winst van een toernooi! De dames spelen elke week weer beter en leggen de lat alleen maar hoger, met plezier als belangrijkste randvoorwaarde en drijfveer! Daarbij ondersteunt door de coaching, statistieken en wissels die coach Geert accuraat en beheerst toepast. In en buiten de kleedkamer wordt er heel wat afgelachen want humor vormt de chemie van dit team! Vandaag, schrijvende 30 juni 2018, hebben we een afsluitend teamuitje. Lasergamen, bbq en leuke (water) spelletjes gezien de 25+ warmte op de thermometer. Het was een super gezellige middag. Aan de keuken tafel evalueren we als leiding het seizoen nog even. We blikken terug op een seizoen zoals het hoort. Plezier voorop, in het begin enig verlies maar iets later heel veel winnen, een hecht team, samenspel, wat wil je eigenlijk nog meer? Juist, helemaal niets! We willen bij deze ook dank uitspreken aan de trainers, Angela Dijkman en Maud te Wierike, dankzij jullie groeien ze elke week in het handbalspel. Ouders dank voor jullie bijdrage en samenwerking(de meiden hebben samenwerken niet van vreemden) met wassen, rijden en positieve coaching. Nu vakantie en volgend jaar er fris tegenaan voor seizoen 2018/2019, dan als SDOL F1, wij kunnen jullie garanderen dat de meiden met trots onze clubkleuren zullen dragen, mooi wark! 
 
Prettige vakantie!
 
Sharon Blum
Geert Besten
Bart Gottemaker