Kennismaken met handbal!


Al enige jaren wordt voor de jongsten in Luttenberg Basissport en bewegen aangeboden. Dit is een leuke manier om lekker actief bezig te zijn en kennis te maken met verschillende sporten. In blokken van 3 weken wordt steeds een andere sport aangeboden. Nu staat handbal op het programma!

We zijn al op verschillende manieren bezig geweest met gooien, vangen, tippen (stuiteren) en natuurlijk op doel gooien. We gaan ook al wat leren over de regels en daarna kunnen we een echt wedstrijdje spelen. Ook doen we veel spelletjes. Het is elke week erg gezellig. De kinderen leren heel erg snel en weten ook al veel over deze mooie sport.
 
Nu maar hopen dat deze kinderen de toppers van de toekomst zijn en dat we ze over een aantal jaar in onze selectie terug zien. Tot nu toe lijkt het veel belovend!
 
Wil je meer weten over Basissport en bewegen? Neem dan contact op met Elly Rosenkamp.
 
Foto's