Nieuwsflits!


Terugblikken op vorig seizoen en vooruitblikken op volgend seizoen

Allen bedankt!

De laatste handbal Beach wedstrijden zijn gespeeld, het seizoen zit erop!
Een fraai sportief seizoen waar enorm veel werk is verzet door alle vrijwilligers binnen onze vereniging, dank voor jullie betrokkenheid en inzet!

Hieronder is de enige echte nieuwsflits te zien met terugblikken en vooruitblikken! Naast diverse nieuwsitems die erin vermeld staan zijn we ook op zoek naar mensen die ons willen versterken, denk aan trainers maar ook aan commissieleden.
Dus geniet je lekker van de vakantie onder het genot van een zonnetje, drankje en ben je plannen aan het bedenken voor het nieuwe seizoen, denk zeker even aan onze fraaie vereniging waarvoor je van alles kunt betekenen! Een vereniging die in bloei staat, waar veel mogelijk is en waar plezier samen gaat met gave prestaties!

Namens alle handbalcommissies wensen we iedereen een heerlijke vakantie toe en zien we jullie graag fris en fruitig aan de start van het nieuwe seizoen!