Trainingstijden / kader handbal seizoen 2020/2021


De trainingen gaan weer beginnen! Zie hieronder het schema waarin de trainingstijden zijn verwerkt.

LET OP! De trainingen starten maandag 24 augustus weer met uitzondering van de volgende teams: F1, E1 & E2. E1 & E2 starten op donderdag 27 augustus en F1 start op maandag 31 augustus. 

Handbal SDOL seizoen 2020/2021     
       
H-afdeling Functie/rol Team Trainingstijden
H1 coaches      
Sabine van der Sligte Coach H1 Woensdag: 16.00 - 17.00 uur
Chris Wiefferink Coach H1  
       
H trainers      
Lisette Kokkelink Trainer H1  
       
Jurrie Knobben Trainer H1  
Judith Oosterlaar Trainer H1  
       
Kader aanspreekpunt      
Marieke Dijkman Handbal Commissie H1  
       
F-afdeling Functie/rol Team Trainingstijden
F1 coaches      
Renate Mol Coach F1 Maandag: 14.30 - 15.30 uur
Cristie Hegeman Coach F1  
       
F2 coaches      
Marieke Dijkman Coach F2 Woensdag: 16.00 - 17.00 uur
Annelies Kleine Toereers Coach F2  
       
F trainers       
Marieke Dijkman Trainer F2  
Annelies Kleine Toereers Trainer F2  
Angela Dijkman Trainer F1  
       
Kader aanspreekpunt      
Marieke Dijkman Handbal Commissie F1 & F2  
       
E-afdeling Functie/rol Team Trainingstijden
E1 coaches      
Sharon Blum  Coach E1 Maandag: 15.30 - 16.30 uur
Geert Besten Coach E1 Donderdag: 17.00 - 18.00 uur
Bart Gottemaker Coach E1  
       
E2 coaches      
Margret Heuven Coach E2 Maandag: 15.30 - 16.30 uur
Monique Hulsman Coach E2 Donderdag: 17.00 - 18.00 uur
Petra Reimert Coach E2  
       
E trainers      
Jacqueline Veldkamp Trainer E1 & E2 op donderdag  
Angela Dijkman Trainer E1 & E2 op maandag  
       
Kader aanspreekpunt      
Marieke Oosterwechel Handbal Commissie E1 & E2  
       
D-afdeling Functie/rol Team Trainingstijden
D1 coaches      
Kim Nijenkamp Coach D1 Maandag: 18.00 - 19.00 uur
Wendy Langenkamp Coach D1 Donderdag: 18.00 - 19.00 uur
       
D2 coaches      
Riky Kroeze Coach D2 Maandag: 17.00 - 18.00 uur
      Woensdag: 17.00 - 18.00 uur
D3 coaches      
Angela Dijkman Coach D3 Maandag: 17.00 - 18.00 uur
Marieke Oosterwechel Coach D3 Woensdag: 17.00 - 18.00 uur
       
D trainers      
Riky Kroeze Trainer D1 & D2 & D3 op maandag  
    D2 & D3 op woensdag  
Jacqueline Veldkamp Trainer D1 op de donderdag  
       
Kader aanspreekpunten      
Celine Otten Handbal Commissie D1 & D2 & D3  
Angela Lugtenberg Handbal Commissie D1 & D2 & D3  
C-afdeling Functie/rol Team Trainingstijden
C1 coaches      
Silvia van Dijke Coach C1 Maandag: 18.00 - 19.00 uur
Lenie Kroeze Coach C1 Donderdag: 18.00 - 19.00 uur
       
C trainers      
Jacqueline Veldkamp Trainer C1 op donderdag  
Riky Kroeze Trainer C1 op maandag  
       
Kader aanspreekpunt      
Lisanne Nijenkamp Handbal Commissie C1  
       
B-afdeling Functie/rol Team Trainingstijden
B1 coaches      
Irma Schoorlemmer Coach B1 Dinsdag: 18.15 - 19.15 uur
Jacqueline Veldkamp Coach B1 Vrijdag: 18.15 - 19.15 uur
       
B trainers      
Helma Meijerman Trainer B1  
       
Kader aanspreekpunt      
Elly Rosenkamp Handbal Commissie B1  
       
Selectie Functie/rol Team Trainingstijden
Selectie coaches/leid(st)ers      
Helma Meijerman Coach Dames 1 Dinsdag: 19.00 - 20.45 uur
Marie-Jose Nijenkamp Leidster Dames 1 Vrijdag: 19.00 - 20.45 uur
Martin Alferink Coach Dames 2  
       
Selectie trainers      
Helma Meijerman Trainer Dames 1  
Detlev Ossendorp  Trainer Dames 2  
       
Kader aanspreekpunten      
Martin Alferink Handbal Commissie Dames 1 & 2  
Bart Gottemaker Handbal Commissie Dames 1 & 2  
       
Keepers Functie/rol Team Trainingstijden
Trainer      
Femke te Wierik Trainer Alle teams Maandag: 19.00 - 20.00 uur 
      Let op! Er wordt om de week keeperstraining gegeven
Kader aanspreekpunt      
Elly Rosenkamp Handbal Commissie Alle keepers