SVSDOL handbal start 2021 meteen goed!


Na een bizar 2020 omdat we natuurlijk veel te weinig mochten handballen, van jeugd tot en met selectie, zijn we hard toe aan een goede start in 2021!

We voegen daarbij ook meteen de daad bij het woord want we hebben prachtig nieuws! We zijn met onze trainer-coach Helma Meijerman overeengekomen om volgend seizoen met elkaar door te gaan! We zijn zeer verheugd met de verlenging en vervolgen graag de weg die we zijn ingeslagen met veel plezier, snel en aanvallend attractief handbalspel van selectie tot en met de jongste jeugd! Dat past bij de algehele koers die we varen als SVSDOL zijnde.

Kortom, veel beter kunnen we als vereniging het jaar niet beginnen, nu hopelijk op korte termijn weer ons geliefde spelletje oppakken zodra dat verantwoord en mogelijk is.

Rest ons niets anders om jullie bovenal een gezond en sportief 2021 toe te wensen!

Met vriendelijke groeten,
Bestuur- handbalcommissie SVSDOL