Teamindeling 2017-2018            
             
A1 coaching     training tijd trainer
Alferink, A. Ronald en Monique     maandag 19:30-21:00 Ronald, Michelle
Bennink, R.       vrijdag 20:30-21:30 Ronald, Michelle
Berg, van den L.            
Campmans, M.M            
Holtmaat, I.A.G.            
Kortstee, R.            
Kruiper, M.            
Lugtenberg, I.M.            
Oortwijn, D.            
Oosterlaar, L.            
Verhoef, M.            
             
A2 coaching     training tijd trainer
Boksebeld, S.B. Jacqueline en Emy     maandag 19:30-21:00 Ronald, Michelle
Dute, L.M.       vrijdag 20:30-21:30 Ronald, Michelle
Hogeman, E.S.            
Jansman, F.            
Kappert, C.            
Kappert, N.            
Kleine Toereers, L.            
Mollink, Y.            
Schotman, M.M.G.            
Tibben, A.M.L.            
Tielbeke, J.W.E.            
Verweij, G.            
             
             
B1 coaching     training tijd trainer
Alferink, L.L.M. Elly en Antonet     maandag 18:00-19:30 Elly, Maud
Berg, van den H.       donderdag 18:00-19:30 Elly, Maud
Besten, M.J.M.            
Groote Schaarsberg, D.H.            
Kruiper, N.M.            
Nijenkamp, J.            
Otten, C.J.            
Ramaaker, J.R.M.            
Reimert, D.            
Rosenkamp, C.            
Vrielink, E.G.M.            
Wieferink, I.            
             
C1 coaching     training tijd trainer
Beuwer, S. Riky, Bernadet, Femy, Irma     maandag 17:00-18:00 Riky, Maud
Broeke, ten I.       woensdag 18:00-19:00 Riky
Heuven, D.            
Hoonhorst, L.            
Jansman, L.            
Koerkamp, B.            
Lommers, C.            
Schoorlemmer, I.            
Tielbeke, S.            
Wellinkvoorde, L.            
             
D1 coaching     training tijd trainer
Bendijk, A. Veronie, Maud, Inge     maandag 17:00-18:00 Riky, Maud
Campmans, E.       donderdag 17:00-18:00 Maud
Dijkman, D.            
Reimert, E.            
Koerkamp, L.            
Schiphorst, L.            
Schotman, A.            
Temmink, L.            
Temmink, T.            
Wierik te, N.            
             
E1 coaching     training tijd trainer
Bendijk, Z. Kim, Olga     maandag 16:00-17:00 Riky, Maud
Bosch, E.       woensdag 17:00-18:00 Riky, stagiaire ??
Dijke, van L.            
Eshuis, M.A            
Holtmaat, L.            
Lommers, S.            
Mars, Z.J            
Nijenhuis, M.            
             
E2 coaching     training tijd trainer
Bakker, D. Lenie, Jose     maandag 16:00-17:00 Riky, Maud
Haan, de F.       woensdag 17:00-18:00 Riky, stagiaire ??
Kemper, M.            
Kroeze, A.            
Langenkamp, D.J            
Langkamp, I.            
Meulman, L.            
Nijenhuis, R.            
Scholten, S.            
             
F1 coaching     training tijd trainer
Dijke, van S.M. Anoek, Sylvia     donderdag 16:00-17:00 Maud, ??? ouders beurtelings
Hulsman, L.G            
Koerkamp, L.            
Korenromp, L.A.G            
Kroeze, K.            
Vrielink, L.Z            
Zandbelt, R.            
             
F2 coaching     training tijd trainer
Kemper, J.J.M Marieke, Paulien     donderdag 16:00-17:00 Maud, ??? ouders beurtelings
Neppelenbroek, J.            
Rensen, E.S            
Temmink, S.M            
Tijs, A.R.J            
Tijs, D.M            
Wellinkvoorde, J.            
             
F3 coaching     training tijd trainer
Besten, M. Sharon, Bart     maandag 15:00-16:00 Maud, Angela Dijkman
Blom, Z.            
Dijkman, L.M.T.            
Dijkman, N.S.            
Gottemaker, F.            
Langkamp, S.C.            
Veldhuis, N.            
Veldhuis, Y.H.F.G.            
Wellinkvoorde, R.            

Er is een excel-versie beschikbaar van dit overzicht.