Definitieve indeling jeugdteams handbal 2018-2019

A1     coach trainer training
Lotte Dute   Lisanne Nijenkamp Elly Rosenkamp
maandag 19:30-21:00
Yael Mollink   Emy Nijenkamp Lisanne Nijenkamp
donderdag 18:00-19:30
Carmen Kappert        
Gaby Verweij        
Noa Kappert        
Lynn Kleine Toereers        
Nine Kruiper        
Eline Tielbeke        
Sanne Boksebeld        
Floor Jansman        
Laurie Alferink        
Emy Hogeman        
Arijanne Tibben        
           
B1     coach trainer training
Jodie Nijenkamp   Elly Rosenkamp Elly Rosenkamp
maandag 18:00-19:30
Dion
Groote Schaarsberg
  Bernadet Heuven Elly Rosenkamp
donderdag 18:00-19:30
Julia Ramaaker        
Celine Rosenkamp        
Helen van den Berg        
Celine Otten        
Milou Besten        
Indy Wieferink        
Sita Tielbeke        
Lauren Wellinkvoorde        
Diede Heuven        
Lisa Hoonhorst        
           
C1     coach trainer training
Lisa Jansman   Irma Schoorlemmer Dames selectie
dinsdag 18:00-19:00 uur
Isa ten Broeke   Veronie Reimert Jacqueline Veldkamp
donderdag 17:00-18:00 uur
Enola Reimert   Jacqueline Veldkamp Ursula Schiphorst
donderdag 17:00-18:00 uur
Iris Schoorlemmer        
Amy Schotman        
Ayla Bendijk        
Elise Campmans        
Cille Lommers        
Silke Beuwer        
Liv Koerkamp        
Bo Koerkamp        
           
D1     coach trainer training
Laura Schiphorst   Olga Lugtenberg Dames selectie
dinsdag 18:00-19:00 uur
Noa te Wierik   Ursula Schiphorst Jacqueline Veldkamp
donderdag 17:00-18:00 uur
Tess Temmink     Ursula Schiphorst
donderdag 17:00-18:00 uur
Linde Temmink        
Zaïra Bendijk        
Sofie Lommers        
Melle Nijenhuis        
Zoë Mars        
Lies Holtmaat        
Lisa van Dijke        
Melissa Eshuis        
           
E1     coach trainer training
Alyke Kroeze   Lenie Kroeze Riky Kroeze
maandag 15:00-16:00
Merle Kemper   Kim Nijenhuis Riky Kroeze
woensdag 18:00-19:00
Lois Meulman   Jose Bakker    
Indy Langkamp        
Sas Scholten        
Robine Nijenhuis        
Noortje Lommers        
Femke de Haan        
Dewi Langenkamp        
Diede Bakker        
           
E2     coach trainer training
Kaylee Kroeze   Anoek van der Vegt Riky Kroeze
maandag 16:00-17:00
Lizz Korenromp   Silvia van Dijke Riky Kroeze
woensdag 17:00-18:00
Lynn Hulsman     Angela Dijkman
woensdag 17:00-18:00
Lieke Vrielink        
Sanne van Dijke        
Danique Tijs        
Lynn Koerkamp        
Rosanne Zandbelt        
           
E3     coach trainer training
Joni Neppelenbroek   Marieke Oosterwechel Riky Kroeze
maandag 16:00-17:00
Esmee Rensen   Paulien Jansen Holleboom Riky Kroeze
woensdag 17:00-18:00
Jolijn Wellinkvoorde     Angela Dijkman
woensdag 17:00-18:00
Sophie Temmink        
Anouk Tijs        
Jinte Kemper        
Laura Dijkman        
Yara Veldhuis        
           
F1     coach trainer training
Malu Besten   Bart Gottemaker Angela Dijkman
woensdag 16:00-17:00
Noa Dijkman   Sharon Blum ouders
woensdag 16:00-17:00
Syenne Langkamp        
Zoë Blom        
Norah Veldhuis        
Fleur Gottemaker        
Romee Wellinkvoorde        
Noor Spoolder        
           
F2     coach trainer training
Nikki Veldhuis   Monique Hulsman Angela Dijkman
woensdag 16:00-17:00
Jet Neppelenbroek   Margret Heuven ouders
woensdag 16:00-17:00
Tess Reimert        
Jet Hulsman        
Lauren Neppelenbroek