Winnende nummers bazaar 2013


Afgelopen zaterdagavond was wederom de Bazaar van SDOL in de Kantine van Sporthal de Achterberg.

Bazaar 2012-2013

 Helaas dit jaar niet met een bomvolle kantine maar zeker weer een gezellige en geslaagde avond.

Spreekstalmeester Niek, ofwel Toekie, wist gezamenlijk met zijn side-kick Roy van Podthoff het aanwezige publiek te overtuigen om loten te kopen voor de prachtige prijzen die er te winnen vielen. In 12 rondes wisten ze alle prijzen weer van de Hand te doen.

 De eerste prijs een heuse tracktor werd gewonnen door Peter van de Asse, zijn avond kon direct al niet meer stuk. Peter zette de trend welke velen wisten te volgen, zo gingen er velen trots naar huis met hun gewonnen prijs. Zo ging Jan Gerner naar huis met een heuse Beauty Set van Mooi bij Karin.

Hoogte punten van de prijzen was natuurlijk weer een Shirt van een Eredivisieclub, dit maal van Heracles Almelo.

Klokslag half elf werd de trekking verricht van de grote loterij. Onder bezielende leiding van Jos, wist Eric de nummertjes 1 voor 1 naar boven te toveren. Bijna alle loten waren verkocht, dus er werd een snelle check uitgevoerd om te bezien of de getrokken winnende loten ook direct verkocht waren. Ilona Simons wist de spaarpot van Demy gelijk een boost te geven door het winnen van 50 euro. Martijn Spoolder had een lot gekocht uit zijn eigen boekje in dit leverde hem de eerste prijs op. 

Rond 10 uur begonnen de eerste sneeuwvlokken te vallen, voor Johnny Vrielink dan ook de reden om een biertje bestellen, zijn angst voor de tegenstander van morgen was ineens verdwenen, want hij ging er nu vanuit dat de wedstrijd van morgen niet zou worden gespeeld.

Er werd inmiddels door Voorzitter Peter Bons en Jan Gerner rondgegaan met het Vakjesbord. Met zijn Rotterdamse accent wist hij in een mum van tijd dit gehele bord leeg te verkopen. Thomas Kortstee had zijn kansen gespreid en had dan ook ingezet op meerdere vakjes. Hij wist er van door te gaan met een Tafel Grill. Jos Hoornberg (of horenberg) kon de vorst te lijf gaan met een elektrische deken, hij won de eerste prijs.

Allen bedankt voor het kopen van de loten en tot volgend jaar.

Prijs winnaars Bazaar 2012-2013

   
           

Grote Loterij

Nummer

Gewonnen door

 

Verkocht door

1e prijs

Cheque ter waarde van € 350

2224

Martijn Spoolder

 

Martijn Spoolder

2e prijs

Cheque ter waarde van € 250

6242

Withaar (Balkbrug)

 

Merlin Boksebeld

3e prijs

Cheque ter waarde van € 150

5743

Dennis Giesen

 

Marjolein Schotman

4e prijs

50 euro

2637

Ron Oldemaat

 

Rob Vree

5e prijs

50 euro

6101

Demy Simons

 

Ilona Simons

6e prijs

50 euro

3915

Antje Holtmaat

 

Bart Alferink

7e prijs

50 euro

1566

Jarno Oosterwechel

 

Jurrie Oosterwechel

           
           

Vakjes Bord

Vakje

Gewonnen door

   

1e prijs

Electrische Deken

51

Jos Hoornberg

   

2e prijs

Koffiezet apparaat

372

Thijmen Steenwelle

   

3e prijs

Tafel Grill

226

Thomas Kortstee

   

4e prijs

Tondeuse

182

A. Blum

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heeft u een prijs gewonnen? graag een mailtje naar niekrensen@hotmail.com