Gratis naar Go Ahead Eagles - MVV


Voor de wedstrijd Go Ahead Eagles - MVV zijn 125 kaarten beschikbaar voor leden van SV SDOL.

Anderhalf jaar terug zijn veel leden van SDOL bij een wedstrijd geweest van FC Zwolle. We willen dit succes graag voortzetten en met de hulp van Herman Holtmaat hebben we 125 kaarten kunnen regelen voor de wedstrijd Go
Ahead Eagles tegen MVV Maastricht. De wedstrijd word gespeeld op vrijdagavond 5 april om 20.00 uur.

Evenals de vorige keer is het de bedoeling vooraf je kaarten te reserveren. Ieder team dient dit voor zijn eigen team te regelen. Ook het vervoer er naar toe dienen jullie zelf te regelen. Op de avond zelf zullen de kaarten bij de sporthal uitgedeeld worden. Aanvragen op volgorde van binnenkomst. 

Je aanvraag kun je sturen naar walterenbianca@gmail.com.