Selectie verloor de wedstrijd van de jongste jeugd.


Afgelopen woensdagavond nam de selectie van zowel de handbal als de voetbal het weer op tegen de allerjongste leden van SDOL. Het was weer een mooi schouwspel om te zien.

Bij de voetbal kreeg trainer Mario een gele kaart tijdens de wedstrijd voor een overtreding. Ook kreeg de selectie een penalty, maar helaas voor hen was de nieuwe regel dat de gehele jeugd het doel mocht verdedigen waardoor er meer dan 40 kids in het doel stonden. Deze strafschop werd dan ook gemist. Aan de andere kant werd de strafschop wel benut en zo werd de einstand 5-4 in het voordeel van de jeugd.

Het doel dat werd verdedigt tijdens de strafschop, die ver overging!

Klik hier voor meer foto's van de voetbalwedstrijd.

Bij de handbal werd de selectie van te voren een beetje onthand. De handen werden bij de dames aan elkaar geknoopt of 2 speelsters werden aan elkaar geknoopt. Dit leverde lastige situaties op voor de dames. De jeugd maakte hier goed gebruik van en heeft de wedstrijd dan ook dik gewonnen.

De aan elkaar geknoopte dames.

Klik hier voor meer foto's van deze wedstrijd.

Na afloop kon iedereen genieten van een heerlijk ijsje dat werd aangeboden door NTP. Hartelijk dank daarvoor!