Kaderavond SDOL 14 juni a.s.


Het seizoen is bijna weer ten einde en zoals ieder jaar wil het bestuur een ieder bedanken die zich op wat voor wijze dan ook het afgelopen seizoen 2012/2013 heeft ingezet voor onze vereniging.

sv SDOL afdeling voetbal en handbal

Beste SDOL vrijwilliger,

Het seizoen is bijna weer ten einde en zoals ieder jaar wil het bestuur een ieder bedanken die zich op wat voor wijze dan ook het afgelopen seizoen 2012/2013 heeft ingezet voor onze vereniging. Traditiegetrouw bieden we onze vrijwilligers en kaderleden een feestavond aan. Deze kaderavond zal worden gehouden in de kantine op vrijdag 14 juni aanvang 20:00 uur. Wat er die avond op het programma staat is nog een verassing maar voor een hapje en een drankje wordt natuurlijk gezorgd. En Uw partner is vanzelfsprekend ook van harte welkom.

In verband met de planning is het handig te weten hoeveel mensen we kunnen verwachten dus daarom het verzoek je uiterlijk maandag 10 juni per mail op te geven. Met de vermelding, met of zonder partner bij een van de  volgende mail adressen:

j.gerner@home.nl    (of telf. 0572-301962)

j_meyerink@hotmail.com  (of telf.0570-531818)