Positief Coachen


Op woensdagavond 4 september 2013, om 19.00 uur in de kantine van Sporthal de Achterberg , organiseren de afdelingen hand- en voetbal van SDOL gezamenlijk met de afdeling volleybal van Sportclub Luttenberg een avond over Positief Coachen voor alle leiders, trainers en coaches.

Deze avond wordt verzorgd door Monique Swartjes. Monique is medeoprichter en technisch manager van de Carmel Handbalschool Salland (en nu ook van Handbalvereniging Kwiek). Zij heeft jarenlange ervaring als trainster, is docent bij het NHV en daarnaast werkzaam binnen de GGZ Jeugd.

Een unieke kans voor jou als trainer/coach om dicht bij huis zinvolle tips en trucs te krijgen. Hiermee vergroot je je eigen plezier en kennis in het begeleiden van jeugdteams. Heb je als trainer/coach altijd al meer willen weten over de sociale en fysieke ontwikkeling van kinderen, op welke manier je ze het beste kunt begeleiden en hoe je zelf als coach langs de kant staat? Kom dan naar deze bijeenkomst.

 

“voor een wedstrijd zeg ik niet veel succes, maar veel plezier” (Henk Gemser)

“een coach moet zijn spelers ruimte durven geven om fouten te maken” (Mark Lammers)