Kapotte omheining hoofdveld voetbal


De laatste tijd horen wij steeds meer terechte klachten over de kapotte boarding achter de goal op het hoofdveld.

Reclameborden die uit de railing vallen en los op het veld liggen, de railing die loshangt en dit al weken lang terwijl de competitie alweer begonnen is. Kortom het ziet er uit als een zooitje. De grote vraag bij velen is: Wanneer worden er eens reparatiewerkzaamheden verricht, want dit kan echt niet op ons mooie sportpark? Wij als s.v. S.D.O.L. delen deze mening volledig, maar zijn niet verantwoordelijk voor de omheining. De gemeente Raalte is eigenaar van de omheining en s.v. S.D.O.L. mag hierin reclameborden voor sponsoren ophangen. Een paar maanden geleden heeft s.v. S.D.O.L. de problematiek al gemeld bij de gemeente. Diverse keren is van onze zijde navraag gedaan over de benodigde reparatiewerkzaamheden. Helaas komt de gemeente tot op heden nog steeds niet in actie om de omheining te repareren. Wij blijven aandringen en hopen dat de gemeente zijn verantwoordelijkheid snel zal nemen.

Sponsorcommissie s.v. S.D.O.L.