Ontvreemding


Op woensdagavond 21 januari zijn er bij de dames van C.V.O. uit Vaassen 6 sportbeha’s verdwenen. Hun tassen stonden in de tassenrekken in de gang van de Sporthal

Afgelopen maandagavond 26 januari is een beha weggehaald bij een dame van S.D.O.L. Wij verzoeken u vriendelijk of iemand iets gezien of wat opgevangen heeft. U kan dat bij mij melden of bij een van de andere Bestuursleden van S.D.O.L. 

Hedenmorgen ben ik gebeld door een verslaggever van de Stentor die geheel op de hoogte is van het gebeuren en een mededeling in de krant gaat plaatsen. A.s. maandagavond heeft het Hoofd Bestuur vergadering en wij hopen dat het ons bekend zal zijn hoe deze beha’s zijn verdwenen en hoe we dit verder gaan afhandelen. 

De trainingen en wedstrijden van de voetbal en handbal komen weer volledig op gang de komende perioden, sluit de kleedkamers zoveel mogelijk af tijdens het sporten, wees alert. Het volgende kledingstuk dat verdwijnt kan van U zijn.

Afgelopen maandagavond 26 januari is een beha weggehaald bij een dame van S.D.O.L. Wij verzoeken u vriendelijk of iemand iets gezien of wat opgevangen heeft. U kan dat bij mij melden of bij een van de andere Bestuursleden van S.D.O.L.

Peter Bons

Voorzitter s.v. S.D.O.L.