31 Mei flessenactie


Op 31 mei komt de jongste jeugd van SDOL weer langs de deur voor de flessenactie.

De routes liggen klaar. De leiders zijn geinformeerd.. en hulp wordt geregeld..

Kortom alles is klaar voor wederom een flessenactie. Zowel het dorp als het buitengebied wordt bezocht. Vanaf 18 uur kun je de leden van SDOL aan de deur verwachten. Mocht je niet thuis zijn mag je gerust wat aan de weg neerzetten. Wij nemen het graag mee! Alvast bedankt voor uw hulp.

De flessenactie wordt georganiseerd voor de jeugd van SDOL. Van de opbrengst worden materialen aangeschaft voor de jeugd van SDOL. Zo is er de laatste jaren geinvesteerd in Bidons, reserve shirtjes, 4-4 tenue's en nog veel meer. Kortom deze actie schept mogelijkheden. We willen vanaf deze kant de COOP Alfring bedanken voor hun medewerking!