Met SDOL naar FC Twente


Op zondag 2 april speelt FC Twente om 16.45 uur tegen Go Ahead Eagles. Nu hebben wij vanuit SDOL een hele leuke actie waar we aan deel mogen nemen.

We mogen namelijk met deze actie voor 15 euro per persoon een wedstrijd van FC Twente bekijken, en nog wel tegen de Eagles. Hoe leuk is dat?

We willen graag met zoveel mogelijk mensen vanuit Luttenberg daar naar toe, ook handbalsters mogen mee en natuurlijk papa's, mama's en broertjes of zusjes. Dus reserveer de datum alvast in je agenda. We zullen rond 14.30 uur vertrekken.

Op dit moment vind er nog overleg plaats of er met gezamenlijk vervoer iets geregeld kan worden, hoe de opgaven gaan enz. Zodra er meer over bekend is zal er weer nieuws op de site staan. Dus hou vooral deze website in de gaten en hopelijk gaan we dan massaal naar Enschede op 2 april!!