Goed geslaagde familiedag SDOL


Zondag 21 mei was er de nieuw opgezette familiedag van SDOL. het jaarlijkse onderlinge toernooi in een nieuw jasje.. Het was goed georganiseerd.. en de sfeer was top!!

Er was een heuse snelheidsmeter waar iedereen zijn of haar balsnelheid kon laten meten..

En met dank aan de Supportersclub was er natuurlijk weer patat en een frikandel voor de jongste jeugd. Ook werd de finale van latje - paaltje schieten gehouden. Dit werd een spannende strijd tussen Jimy Koerkamp, Cas Vrielink en Len Maatman. Uiteindelijke winnaar werd Jimy Koerkamp. Al met al bleef het nog lang gezellig op het terras, waren de weersomstandigheden ideaal en waren er leuke partijen te zien, sportiviteit was hoog.. Dus een super geslaagde dag!!

Hieronder diverse fotolinken en de winnaars van deze topdag..

Jongste jeugd      junioren      senioren