Crossloop 16 december 2018


Beste sporters, SDOL heeft zich aangemeld voor de muntjesactie van de jaarlijkse crossloop. Wij roepen al onze sporters op om mee te doen aan de crossloop, om zoveel mogelijk geld te mogen ontvangen. Zie hieronder de informatie van uit de crosslooporganisatie:

Coop Crossloop Lutttenberg zondag 16 december

Het Sallands Crosscircuit is weer van start gegaan. Zondag 16 december komen er weer vele hardlopers naar Luttenberg.
Uiteraard zien we ook graag veel Luttenbergers aan de start verschijnen. Derhalve stellen we bij alle afstanden ook prijzen beschikbaar voor de 3 snelste Luttenbergse jongens/meisjes, heren-dames. Tevens kan je meedoen aan de muntjesactie ten behoeve van één van de volgende organisaties:
SDOL, Zwembad t Siel, de Zonnebloem, Aksie en de kapel in Mariaoord.

700 jarig bestaan Luttenberg en de Coop crossloop

In Luttenberg krijgt elke hardloper een vaantje. Op het traditionele vaantje prijkt dit jaar het logo dat hoort bij het 700-jarig bestaan van Luttenberg

Meld je aan op onderstaande site of s’ochtends in Elckerlyc..
De looptijden zijn:
1 km start 10.45 uur      2 km start 11.00 uur
5,5 km start 11.30 uur    10 km start 12.20 uur

Coop Crossloop doet mee met het Sallands Crosscircuit, zie voor info: www.sallandscrosscircuit.nl

Mocht je niet mee lopen, mogen wij je dan als publiek begroeten?