Gezellig volle kantine tijdens Nieuwjaarsreceptie


Afgelopen zondag was er de traditionele nieuwjaarsreceptie. Om 14 uur was de kantine gezellig vol en begon voorzitter Peter Bons aan zijn speech.

Met een terugblik dmv foto´s op groot scherm werd het hele jaar doorgenomen. De kampioenschappen kwamen voorbij, vele activiteiten die zijn georganiseerd. Het overlijden van ons lid van verdienste Wim Veldkamp werd nog even weer onder de aandacht gebracht met een mooie anekdote. Gevolgd door een enorm staande ovatie voor alles wat hij binnen onze vereniging SDOL heeft betekend.

Daarna volgde er een pauze en na de pauze ging het verder met de huldigingen.

 

 

 

 

Het was weer erg gezellig in de kantine een mooi begin van dit nieuwe jaar. Via deze link zijn de foto's te bekijken van de nieuwjaarsreceptie.

Hier zijn de foto´s te vinden van de kader tegen de JO19-A1 wedstrijd.