Hoofdsponsorschap Zaal Spoolder verlengt!


We zijn blij te kunnen vermelden dat Zaal Spoolder ook de komende 4 seizoenen de Hoofdsponsor is van de voetbal. Zaal Spoolder prijkt al jaren op het shirt van ons 1e en 2e voetbalelftal en dit zal de aankomende seizoenen niet anders zijn.

SDOL en Zaal Spoolder zijn blij met de huidige relatie en zien de toekomst positief tegmoet. We hopen dat ons 1e elftal onder leiding van Mustafa Aygün aankomend jaar de stap naar de 4e klasse kan maken. Momenteel doen de mannen namelijk nog volop mee in de race voor het kampioenschap.

 

Afgelopen week werd tevens bekend dat Autobedrijf Besten de nieuwe Hoofdsponsor is van de handbal dames 1. De sponsorcommissie is blij dat we de aankomende 4 jaar voorzien zijn in het hoofdsponsorschap door deze twee mooie bedrijven uit Luttenberg!