Achterberg Zaalvoetbal-toernooi


Zondag 29 december 2019 Editie nummer 11

Midden tussen de feestdagen wordt het weer tijd om te gaan sporten om anders niet helemaal dicht te groeien. Op zondag 29 december is er tijdens de winterstop weer het gezellige Achterberg zaalvoetbaltoernooi. In Sporthal 'De Achterberg' wordt door de SSL dan alweer het 11e Achterberg zaalvoetbaltoernooi georganiseerd.

Het toernooi zal in meerdere poules worden ingedeeld:

  • Recreanten poule (minder actieve voetballers, dames en/of gemengde teams) 's morgens; 
  • Prestatie poule (allemaal actieve voetballers) 's middags; 
  • Teams mogen zowel uit heren als dames bestaan. (Indien er voldoende teams met dames zijn maken wij een extra poule); 
  • 4 veldspelers en 1 keeper; 
  • Minimale leeftijd is 16 jaar; 
  • Deelname is € 10.- per team.

Informeer bij je familie, vrienden, buren, collega's of eigen sport- team en geef je op voor 20 december d.m.v. het deelnameformulier volledig in te vullen en te mailen naar: hermanholtmaat@gmail.com of in te leveren bij Stan Endeman of Herman Holtmaat. Deelnameformulier is ook bij hen verkrijgbaar.

Winnen is mooi, met zijn allen plezier hebben is mooier.