BELANGRIJKE INFORMATIE OVER DE HERSTART WEDSTRIJDEN.


Belangrijk om te lezen voordat je naar de wedstrijden komt!!

Opstart seizoen 2020-2021 

Deze week zijn de kantine en kleedkamers weer opengesteld. Gezien de corona-risico’s willen en moeten we dat op een zorgvuldige en verstandige manier doen. Om de besmettingsrisico’s zo klein mogelijk te houden neemt S.V. SDOL in samenspraak met S.S.L., verschillende maatregelen. Wanneer nodig zullen er regelmatig updates plaatsvinden, houdt de berichtgeving dus in de gaten! De belangrijkste uitgangspunten voor de start van het seizoen staan benoemd in dit bericht. Wij als bestuur van S.V. SDOL willen jullie dringend vragen om de maatregelen op te volgen, eigen verantwoordelijkheid te nemen en vooral zelf te blijven nadenken!

Klik op deze link om het hele protocol te lezen. inclusief de looproute!!