Wassen van teamkleding in Corona tijd


Dag actieve sporter (of ouder van),

Vanwege Covid heeft het bestuur na overleg met de kledingcommissie besloten dat we tot nader order afstappen van de verplichting om de teamkleding per team te moeten laten wassen. Vanaf heden zal ieder lid zelf het wedstrijdtenue moeten gaan wassen. Advies is ook om het ook al zoveel mogelijk te dragen als je naar de wedstrijd komt, zodat het kleedkamergebruik wat makkelijker in te regelen is om de 1,5 meter-maatregel na te leven, daar waar voorgeschreven. 

Neem goed kennis van bijgaande wasvoorschriften. Iedereen blijft natuurlijk verantwoordelijk voor de kleding. Aan het kader het verzoek om, indien nodig, eventuele bijzonderheden te willen melden aan de kledingcommissie.

Mocht er vragen zijn, mail ze dan naar bestuur@svsdol.nl

Het bestuur