Uitgestelde wedstrijden


Vanwege positieve en nog niet bekende Covid-testresultaten is besloten om de dit weekend geplande wedstrijden van onderstaande teams te verschuiven naar een ander moment:

 

Voetbal                1e team

Handbal               1e team

 

Alle teams zijn inmiddels via de leiding op de hoogte gesteld. Mochten er nog wedstrijden bij komen, dan zullen de leden door de teamleiding geïnformeerd worden. (Inmiddels ook bericht ontvangen dat de tegenstander van SDOL 4 de wedstrijd heeft moeten verschuiven.)

 

Wie zien helaas allemaal, dat het aantal besmettingen oploopt, ook in ons dorp. Vriendelijk doch dringend verzoek aan iedereen om alle opgelegde maatregelen stipt op te volgen, zodat we dit virus samen een halt toe kunnen roepen. Even wat meer rekening houden met de ander: daar wordt niemand slechter van. En tegenwoordig kunnen we elkaar gelukkig makkelijk digitaal contacten: wel zo veilig en op dat aantal personen en contactmomenten rust gelukkig geen beperking.

 

Hartelijke groet,

bestuur@svsdol.nl