Kantinediensten


De kantinediensten voor aankomende periode staan weer op de site.

Mocht je liever een andere kaderfunctie willen gaan vervullen voor SDOL: we kunnen nog wel hulp gebruiken bij het wedstrijdsecretariaat van de voetbal, bij het indelen van de scheidsrechters  en bij de redactie van de website. Ben je handig met de pc, en lijkt je dit wat, reageer dan even naar bestuur@svsdol.nl . Of neem contact op met de handbalcommissie als je zou kunnen helpen met het verzorgen van de training: dat mag ook met een maatje zodat je kunt rouleren. Zodra we je hebben kunnen inschrijven voor die andere functie, word je niet meer opnieuw ingedeeld voor de kantinedienst.

 

Op het moment van het maken van deze lijst zijn we uitgegaan van het kader wat toen bekend was. Sta je erop en ben je inmiddels gevraagd voor een andere functie, meld dat dan ook even op eerder genoemd mailadres. Dan werken we onze informatie bij en word je de volgende keer niet meer voor de kantinedienst ingezet. (Deze nog wel even draaien of zelf voor vervanging zorgen.)

 

 

Hartelijke groet,

Het bestuur