90-jarig bestaan SV SDOL


Beste SDOL leden, oud-leden, supporters & vrijwilligers. Zoals wellicht bij sommigen bekend, bestaat onze sportvereniging op 24 mei 2024 90 jaar! Deze mijlpaal mag natuurlijk niet onopgemerkt aan ons allen voorbij gaan. Daarom zijn wij, als jubileumcommissie van de vereniging, druk bezig met het organiseren van verschillende activiteiten voor het feestjaar 2024, voor iedereen die verbonden is met SV SDOL.

Bij het organiseren hiervan kan de jubileumcommissie nog wel wat hulp gebruiken! Mocht jij of iemand die jij kent ideeën hebben voor leuke activiteiten voor welke leeftijdscategorie dan ook, neem dan gerust contact met ons op via onderstaand mailadres. Wij horen graag jullie leuke, vermakelijke en originele plannen!

jubileumcommissiesdol@gmail.com  

Groetjes,

Willy Mars, Anton Jansen Holleboom, Lois Oosterlaar, Jorn Boksebeld, Carmen Kappert, Sanne Boksebeld en Julia Ramaaker.