SDOL E1 werd ongeslagen Kampioen!!


Gisteren was de laatste competitiewedstrijd van SDOL E1. Zij waren de week ervoor al kampioen maar hadden toen een uitwedstrijd en hebben daarom besloten om de laatste competitiewedstrijd hun kampioenschap te vieren.

 Zij voetbalden afgelopen zaterdag onder veel belangstelling een mooie thuiswedstrijd tegen Oranje Nassau. Ze sloten ook deze wedstrijd af met een mooie overwinning van 4-1.
Ze hebben in deze competitiereeks van 11 wedstrijden geen enkele wedstrijd verloren. Ze speelden er 1 gelijk en behaalden samen 10 overwinningen. Een fantastisch resultaat.
Het is een erg enthousiaste groep jongens, die mooi samenspelen en hierdoor vele overwinningen hebben behaald.
Het feest werd dan ook enthousiast gevierd inclusief champagne en een mooie rondrit door het dorp, de feestpatat en natuurlijk veel gezang en getoeter. Spelers en leiders en trainers van harte gefeliciteerd met jullie kampioenschap!!