SDOL A1 tegen Kaderfunctionarissen


Traditiegetrouw werd er op de eerste zondag van het jaar een voetbalwedstrijd gespeeld tussen A1 en de kaders.. De afgelopen jaren wonnen de kaderfunctionarissen.. Vorig jaar met 5-4..

Om 11 uur werd er gestart met de wedstrijd onder leiding van Stefan Klein Koerkamp. De kaders wisten als eerste te scoren en even later belandde ook nummer 2 achter de doelman van A1. De ruststand was dan ook 2-0 voor de kaders. De stemming was goed, gezellige sfeer en leuk publiek. Na de rust pakte A1 de wedstrijd goed op. Niet lang na de rust werd er gescoord door A1. Het werd 2-1. Even later scoorden de mannen van A1 nogmaals en werd het 2-2. De zon was er deze morgen ook bij, en voor de temperatuur was dit erg aangenaam, maar voor de spelers soms erg lastig. De keeper van de kaders, zag de derde goal dan ook totaal niet aankomen doordat hij verblind werd door de zon. Het werd dus 2-3 voor A1. Na dit hilarische tafereel, kregen de kaders nog een kans maar die werd niet benut. A1 gaf echter niet op en voerde de druk nogmaals op en dit met goed resultaat want in de laatste minuut werd de 2-4 gescoord door A1. Zij hebben dit jaar dus ruim gewonnen. Jongens gefeliciteerd! Alle leiders, trainers en andere functionarissen bedankt voor jullie inzet en medewerking. Het was weer gezellig...

link overige foto's.