SDOL E1 halve bekerfinale


Vandaag speelde SDOL E1 een thuiswedstrijd. Maar dat was niet zomaar een wedstrijd want als ze vandaag wisten te winnen van Sportlust Vroomshoop E1 dan zouden ze 24 mei de Bekerfinale in Bergentheim mogen spelen.

Het werd dus een spannende wedstrijd. Al in de eerste minuten werd er door SDOL een doelpunt gemaakt. Zo die zat 1-0.. Daarna nog wat kansen maar het duurde even maar het werd 2-0.. Dit was ook de rust stand..

In de rust hebben de leiders bij Sportlust het een en ander veranderd.. daar hadden de jongens toch even wat meer moeite mee en hierdoor wisten zij 2 keer te scoren en werd het 2-2. SDOL heeft heel wat kansen gemist.. dus bleef het spannend.. Qua spel was SDOL beter, alleen het afmaken van de kansen bleef achterwege.. 7 minuten voor tijd werd de winnende goal gescoord en werd het 3-2. Dit was dan ook tevens de eindstand.. en hiermee is hun plek in de bekerfinale gehaald!! We willen ze nu graag feliciteren en veel succes wensen op 24 mei in Bergentheim.

Fotolink via facebook

Fotolink via Google.