SDOL E1 bekerkampioen, SDOL C1 tweede plaats


Afgelopen zaterdag was het dan zover de bekerfinales.. Zowel E1 als C1 reisden af naar Bergentheim.

Beide teams moesten om 11 uur spelen dus het was met de camera heen en weer lopen om bij beide wat vast te leggen.. voor sommige ouders ook die in beide teams kinderen hadden spelen.

Bij E1 kwam het wat moeizaam op gang. De ruststand was zelfs 0-1 achter. Maar na de rust kwamen ze goed terug en werd er al snel gescoord. En toen de jongens eenmaal het doel hadden gevonden werd er nog flink gescoord. De einduitslag tegen DKB E1 was 6-1. Een hele terechte kampioen.

Klik hier voor de foto's van E1.

Voor SDOL C1 verliep het allemaal iets moeizamer.. De jongens bleven vechten en wilden zo graag.. maar helaas was Ddemsvaart te sterk voor hen.. De ruststand was nog 0-0 de eindstand was 0-3 in het voordeel van Dedemsvaart.. Maar desondanks kunnen ook deze jongens trots zijn want er zijn heel wat teams uitgespeeld.. en na de teleurstelling verwerkt te hebben.. Hebben ook deze jongens er een mooie dag van gemaakt..

Hier kunt u de foto's van C1 vinden..