Scheidsrechters cursus voor de C-jeugd van SDOL


De scheidsrechter commissie van SDOL wil dit najaar weer een cursus pupillenscheidsrechter organiseren. Op dit moment kunnen we weer versterking gebruiken bij de groep jeugdscheidsrechters.

Aan alle spelers van de C-jeugd bij SDOL

We gaan de cursus organiseren op één dag in de herfstvakantie, of op twee avonden. Tijdens het eerste cursusdeel leer je de spelregels 7 tegen 7. In het tweede deel oefen je, op het veld, het leiden van wedstrijden 4 tegen 4 en 7 tegen 7. Na de opleiding ben je scheidsrechter bij de E- en F-pupillen. Je gaat dan op de zaterdagmorgen, bij toerbeurt, de wedstrijden bij SDOL fluiten. We houden er natuurlijk rekening mee als je zelf moet voetballen.

De cursus is bedoeld voor jongens en meisjes vanaf 12 jaar. Omdat er maar plek is voor maximaal 18 personen, willen we je vragen om je zo snel mogelijk op te geven als je mee wilt doen. Wie zicht het eerst opgeeft, komt ook het eerst aan de beurt. De kosten worden betaald door SDOL.

Geef je op via dit mailadres: scheidsrechter-commissie@svsdol.nl . Nadere informatie volgt dan zo spoedig mogelijk.

Met vriendelijke groeten,

Scheidsrechter commissie SDOL

Benno Wichers Schreur

Richard Holtmaat

Walter Mars