15 nieuwe pupillenscheidsrechters


Vandaag was het een mooie en ook wel een beetje een spannende dag voor 15 junioren van SDOL.

Zij werden vandaag door de bekende scheidsrechter Eric Braamhaar opgeleid tot pupillenscheidsrechter. Om 9.30 uur begon de dag.. de scheidsrechters in spe kwamen nog wat gespannen binnen.. maar al snel wist Eric het ijs te breken en waren de kinderen reuze enthousiast.. Na wat theorie binnen ging iedereen mee het veld op om daar wat situaties te bekijken en even een potje te voetballen.. daarna weer een stukje theorie en de spelregeltoets.. Yesss iedereen had het goed afgelegd.. Na de lunch werd het tijd om wedstrijdjes te fluiten.. En daarna konden alle 15 leden het mooie certificaat in ontvangst nemen.. Nog even met Eric op de foto en nog wat handtekeningen uit delen.. en daar ging hij weer en wij als SDOL 15 scheidsrechters rijker.. Jongens en meiden we zijn trots op jullie, heel veel succes met alle wedstrijden en alvast bedankt voor jullie inzet!!

Ook willen we Sportdorp Luttenberg bedanken voor hun inbreng in onze pupillenscheidsrechters..

klik hier voor nog meer foto's..

Achterste rij: Jorben Campmans, Julian Slot, Luuk Veldhuis, Sam Verweij, Britt Veldkamp, Joop Koggel, Wies Jansen Holleboom, Tim Vrielink, Eric Braamhaar

Voorste rij: Jelle Bosch, Jurian Tijs, Merijn Bennink, Tom Schutte, Bart Freriks, Rick Hoonhorst, Jelmer Vegterlo