Remco Solen verlaat SDOL


Remco Solen heeft SDOL laten weten volgend seizoen niet meer actief te zijn als hoofdtrainer. Het hoofdtrainerschap en zijn baan zijn steeds minder goed met elkaar te combineren.

SDOL betreurt het besluit van Remco en had graag verder gewild met hem. Remco past in het plaatje en geeft jonge spelers een kans om zich te ontwikkelen. We hadden graag gezien dat hij volgende seizoen het elftal verder uit zou bouwen. De samenwerking klikte van beide kanten. Afgelopen zaterdag heeft Remco de spelersgroep medegedeeld dat er volgend seizoen een andere trainer voor de groep zal staan.

 De Technische Commissie gaat de komende weken opzoek naar een nieuwe hoofdtrainer die er voor kan zorgen dat ons jonge elftal de komende jaren mee kan gaan doen voor promotie naar de 4e klasse.

De teamfoto van SDOL 1 met aan de linkerkant in de middelste rij Remco Solen.