Jong SDOL – Enter Vooruit A1


Afgelopen woensdagavond heeft Jong SDOL met 3-1 gewonnen van Enter Vooruit A1. Het werd een leerzame avond voor de spelersgroep onder 21 jaar.

Doel van de avond was om onze junioren kennis te laten maken met het seniorenvoetbal. Daarnaast konden de talentvolle onder 21 spelers ervaren hoe het is om tegen een hoger geklasseerde tegenstander te spelen.

Het begin van de wedstrijd begon aan de kant van SDOL afwachtend. Enter Vooruit probeerde direct vanaf het begin druk te zetten. Tijdens een heel aantal momenten kon SDOL hier toch onder uitvoetballen waardoor kansen ontstonden. Jong SDOL kon uiteindelijk met een 2-1 voorsprong de rust in gaan.

De 2e helft veranderde het spelbeeld. Enter Vooruit speelde wat verder vooruit en SDOL kon minder goed storen en werd daardoor verder teruggedrongen. Uiteindelijk wist de ploeg deze fase toch te overleven en kon een aantal prima aanvallen gecreëerd worden. De wedstrijd kon met een 3-1 voorsprong beëindigd worden.

Al met al was het een leuke leerzame avond, waar zeker een vervolg aan gegeven gaat worden.