Foto's laatste tijd..


Hieronder diverse linken van foto's die de laatste tijd geplaatst zijn..

Vandaag speelden er 2 F teams thuis.. F1 speelde tegen Juventa.. en hoewel Juventa goed begon en zelfs met 0-2 voorstond.. gaf SDOL F1 het niet op.. dat resulteerde in een 5-2 overwinning voor SDOL..
Ook speelde SDOL F3 een thuiswedstrijd tegen Marienheem.. een heuse derby ontstond.. maar SDOL wist uiteindelijk met 4-3 te winnen.. een spannende strijd met een mooi resultaat.. De kop is er weer af, de voorjaarsreeksen zijn weer gestart.. jongens maak er weer een mooi seizoen van..

Foto's van de F teams op 21 febr.

Vanmorgen moesten er maar liefst 3 E teams een thuiswedstrijd spelen..
SDOL E2 speelde tegen Helios en won met 6-1.. SDOL E3 moest tegen DES.. en heeft helaas verloren met 5-8.. maar ze hebben wel mooie doelpunten gemaakt..
SDOL E4 moest tegen Excelsior '31.. Ze hebben vandaag diverse keren voorgestaan maar moesten uiteindelijk de punten toch meegeven aan Excelsior het werd 3-4.. Het begon met een zonnetje maar eindigde deze morgen met regen tijdens de laatste E wedstrijd..

Foto's E teams op 21 febr.

Foto's oefenwedstrijd SDOL B1-DES B1 14 febr,

Foto's D1 tegen Hellendoorn D1

De aller jongste talenten..