Update: Mooie seizoensafsluiting voor 3 jonge heren.


Afgelopen maandagavond 15 juni reisden Robin Kappert, Jack Wagenvoort en Stan Endeman af naar Zwolle.

Stan floot hier zijn laatste wedstrijd van dit seizoen. Robin en Jack fungeerden als assistent scheidsrechters. Het betrof hier de hoofdklasser Alcides A1-WVF A1. Het ging het trio goed af. Complimenten van de trainers na afloop. De wedstrijd eindigde overigens in een 3-3 gelijkspel.

Wie weet zien wij dit trio over 10-15 jaar wel in de Champions Leaque.

Stan kreeg als kers op de taart aan het einde van dit seizoen nog een uitnodiging van de KNVB met als beginzin “Stan, ben jij de opvolger van Björn Kuipers?” Deze dag stond onder leiding  van Eric Braamhaar.

Om 10.00 uur stipt moesten zij zich aan elkaar presenteren, daarna kregen zij looptraining op het veld, vervolgens uitleg door Eric Braamhaar over looplijnen en hoe op te stellen in bepaalde situaties en na de middag spelregelvragen  waar men met elkaar over kon discussiëren.  

De uitslag laat nog even op zich wachten, dus nu maar wachten en hopen op goed bericht.

 

 

Update:

Stan kreeg afgelopen maandag bericht dat hij is opgenomen in het scoutingstraject van de KNVB District Oost.

Dit houdt in dat hij dit komende seizoen vaker door scouts  in de gaten gehouden zal worden omtrent hoe hij zich verder ontwikkelt. Er waren 24 jongens die aan deze dag deelnamen. Er zijn 8 jongens doorgegaan. 

Stan was natuurlijk supertrots en blij toen hij dit hoorde.

We duimen natuurlijk mee voor Stan en wensen hem veel succes in het komende traject. Zet hem op..