Mooie start van de jeugd bij de voetbal


Zaterdag 15 augustus bijna alle teams hebben vandaag een wedstrijd gespeeld..

Zo speelden de B en C junioren allen een vriendschappelijke wedstrijd thuis om op deze manier weer in het ritme te komen.. mooi om te zien dat er weer veel enthousiasme en fanatiekheid was.. Een enkel team had een training gepland en begint volgende week aan de wedstrijden.

D2 won de eerste prijs in hun poule.

De D, E en F jeugd heeft vandaag allemaal gespeeld op het Ge Nijboer toernooi dat door Rohda Raalte werd georganiseerd. SDOL behaalde hier goede resultaten.. Onder andere een eerste en tweede prijs bij de D jeugd.. en enkele eerste prijzen bij de E jeugd.. Van de F is er op moment van schrijven nog niets bekend..

Foto onder: D1 won op doelsaldo de tweede prijs in hun poule.